PRŮMYSLOVÝ 3D TISK

BUDOUCNOST, JEDINEČNOST, PODPORA. Věříme, že 3D tisk má budoucnost. A obzvláště 3D tisk na jedinečných technologiích. A my rádi jdeme budoucnosti naproti. Proto v naší nabídce naleznete nejen technologii pro 3D tisk termoplastů, ale také technologii pro 3D tisk kovů a plastových kompozitů. Abychom byli schopni nabídnout perfektní služby a přesné informace, využíváme podporu poskytovanou přímo výrobcem dané technologie.

NABÍZÍME VÁM

KONZULTACE PROJEKTU

Rádi s vámi probereme možnosti vašeho projektu. Nabídneme vám praktické zkušenosti s materiály a doporučíme vhodnost daného materiálu pro konkrétní aplikaci.

VYTVOŘENÍ MODELU

Disponujeme potřebným softwarovým vybavením k vytvoření jednoduchých modelů. I vaše složité modely jsme schopni převést do datové podoby potřebné pro 3D tisk.

3D TISK PLASTOVÝCH KOMPOZITŮ

Potřebujete pevnost hliníkové slitiny, ale obáváte se cenové náročnosti? Složitost produktu je „neobrobitelná“? Alternativou je 3D tisk plastových kompozitů vyztužených skelným, karbonovým nebo kevlarovým vláknem.

3D TISK TERMOPLASTŮ

Díky široké nabídce tisknutelných materiálů a poměrně rychlé produkci bez nutnosti vstřikovacích forem je 3D tisk termoplastů vhodným řešením pro prototypování a malosériovou výrobu plastových dílců.

3D TISK PLASTŮ S ODOLNOSTÍ PROTI HOŘENÍ

Některé produkty, zejména pro energetiku, musí splňovat odolnost proti hoření. I takové produkty umíme tisknout. Termoplast PC-FR a plastový kompozit Onyx-FR splňují tato kritéria na úrovni V0.

3D TISK KOVŮ

NOVINKA

Výroba složitých, na klasických strojích téměř neobrobitelných dílů. Snadné vytvoření dutin – využití např. u vstřikovacích forem. Možnost „dotisku“ na standardně obrobený základ = vysoká efektivita výroby celkového dílce. Využití nástrojové oceli, žáruvzdorné niklové slitiny INCONEL 718 a slévarenské hliníkové slitiny AISi 10Mg.

Celý život se setkáváme s možností volby. Proto chceme svým zákazníkům nabízet volbu i my! Kladete důraz na cenu tištěného dílu? Pak je jednoznačnou volbou termoplast. 

Pokud vyžadujete vysokou pevnost srovnatelnou s hliníkem, nízkou hmotnost a stále ještě cenovou dostupnost, zvolte tisk plastových kompozitů. A pokud je nutná opravdu špičková kvalita nástrojové oceli nebo slévárenské slitiny a žáruvzdornost, jednoznačnou volbou je 3D tisk kovů.

Rádi vám podáme podrobné informace o technologiích,
kterými disponujeme, a jejich možnostech. Kontaktujte nás:

NAŠE VYBAVENÍ

Po zavedení 3D tisku plastů v naší společnosti pokračujeme tímto směrem ještě dále. Jelikož chceme svým zákazníkům poskytnout možnost volby, od jara 2021 nabízíme v ČR celkem unikátní technologii – 3D tisku kovů.

3D tiskárna plastových kompozitů Markforged X7

Tiskárna, která umožňuje tisk vysoce pevných částí. Při tisku dochází k integraci skelného, kevlarového či karbonového vlákna přímo do výtisku, čímž výrobek získává pevnosti srovnatelné s hliníkovým obrobkem. Oproti hliníkovému obrobku je však takový dílec lehčí a levnější.

3D tiskárna termoplastů Ultimaker S5

Tato tiskárna slouží k nesčetným možnostem tisku z termoplastů. Uplatnění těchto výrobků je dost široké, od jedinečných reklamních předmětů přes pomocné přípravky montáží až po uchopovací ramena robotů či pouzdra v automatických linkách.

3D tiskárna kovů TruPrint 3000

Díky tiskárně TruPrint 3000 jsme pro vás od jara 2021 schopni zajistit průmyslový 3D tisk kovů nejen pro kusovou, ale i sériovou výrobu.

Technologie Laser Metal Fusion nám nabízí téměř neomezené možnosti s ohledem na funkci a design výtisku. Laserová technologie dokáže svařit kovy ve formě prášku, například ocel (včetně nástrojové  a nerezové oceli), hliník, nikl nebo titan, do velikosti 300 × 400 mm.

NAŠE REFERENCE

Využití 3D tisku je takřka univerzální. Proto 3D tisk nikterak neomezuje portfolio našich odběratelů. Tiskneme jak pro B2B, tak i B2C sektor, protože žádná zakázka pro nás není bezvýznamná. Tisk kompozitních plastů najde své uplatnění mj. při výrobě automatizovaných linek, kdy snadno nahradí hliníkové obrobky. Vytištěné kovové díly mohou být využity například jako součást lisovacích forem, kdy rovnou dochází i k tisku chladicíh kanálů.

Ochranné nožky k židlím

Aby se nohy židlí nevytlačily do PUR podlahy, vyrobili jsme ochranné nožičky na míru. Použitý materiál: Flexfill 98A.

Madlo k markýze

Náhradní díl k venkovní markýze je obtížné sehnat, proto jsme ho pro zákazníky vytiskli. Použitý materiál: PETG.

Hlava šroubu

Nastavení ruční ohýbačky, kde bylo dříve nutné používat klíč, je nyní mnohem snazší. Použitý materiál: PLA.

Spojka dopravníkových stolů

Zajišťuje pevné spojení dopravníkových drah, přitom je spojka snadno demontovatelná. Použitý materiál: PC (polykarbonát).

Máte konkrétní zadání nebo dotaz? Chcete nezávaznou nabídku?

DEJTE NÁM NA SEBE KONTAKT, OZVEME SE VÁM.

KONTAKT

H2P Bohemia s. r. o.
Štítov 6, 338 43 Štítov

info@h2p-bohemia.cz

+420 727 892 821

Rychlý vzkaz: