KOVOVÝROBA

ZRUČNOST, EFEKTIVITA, KVALITA. Řemeslná zručnost našich zaměstnanců ve spojení s kvalitním strojovým vybavením nám umožňuje efektivně uspokojit potřeby zákazníků v rámci zakázek kusové i sériové výroby. Díky spojení dostupné kovovýroby, nástrojářství a CNC obrábění můžete v naší společnosti získat jednoho spolehlivého dodavatele všech těchto segmentů.

NABÍZÍME VÁM

CNC OBRÁBĚNÍ

Přesné obrobky vyrábíme na CNC obráběcích strojích, na přesné řezy pak využíváme elektroerozivní technologii.

SÉRIOVÁ I KUSOVÁ KOVOVÝROBA

Naše kovovýroba je schopna vám nabídnout jak kusovou, prototypovou, tak i sériovou výrobu drobných kovových dílců.

ZÁMEČNICKÁ VÝROBA

Naši profesionální zámečníci a svářeči zvládnou jak drobné díly, tak i náročnější konstrukce vrat, branek, oplocení, ochozů apod. Svařovat zvládneme železo, hliník i nerez. Metody svařování: MMA, TIG, MIG/MAG, řezání a svařování plamenem, pájení natvrdo mosazí.

NÁSTROJAŘSTVÍ

Naše nástrojárna nám umožňuje vyrábět mimo jiné i přesné tvářecí nástroje pro kovovýrobu. Ty vám můžeme nejen vyrobit, ale také navrhnout.

KOOPERACE

Co nezvládneme sami, přenecháme dalším odborníkům, takže  formou kooperace dokážeme naše výrobky dodat jak barevné, tak galvanicky upravené. Zákazník tak nemusí řešit žádné dodatečné operace.

KONZULTACE PROJEKTU

Pokud o to zákazník stojí, rádi se podělíme o své zkušenosti a můžeme nabídnout diskuzi nad navrhovaným řešením.

NAŠE VYBAVENÍ

Špičkové vybavení spolu s odbornou obsluhou je pro nás prioritou. Strategicky plánované investice do strojového parku považujeme za základ úspěchu a dalšího růstu naší společnosti.

Kromě běžného základního vybavení kovovýroby a nástrojárny se soustřeďujeme na CNC třískové i elektroerozivní obrábění. Zároveň jsme schopni nabídnout naše kapacity i pro velkosériovou produkci na výstředníkových lisech a dlouhotočném automatu.

CNC soustruh KOVOSVIT MAS Masturn 550i

CNC soustruh pro kusovou a malosériovou výrobu s vysokou přesností a výkonností, konstantní řeznou rychlostí (kvalitně opracovaný dílec) a možností soustružit obrobek až do průměru 550 a délky 800 mm.

Drátová řezačka FANUC Robocut α-C400iA

Rychlá a robustní CNC řezačka pro přesné řezy převážně při výrobě tvářecích a děrovacích lisovacích nástrojů. Systém elektroerozivního obrábění umožňuje bezproblémové a přesné řezy i kalené oceli. Maximální velikost obrobku je 730 × 630 × 250 mm.

Nástrojařská frézka TOS FNG 40 CNC

Spolehlivá a přesná nástrojařská frézka s řídicím systémem Heidenhein. Jedná se o univerzální stroj pro vysoce přesné třískové obrábění drobných tvarově složitých součástí v kusové i malosériové výrobě. Využíváme ji pro výrobu přípravků a nástrojů.

Elektroerozivní vrtačka YOUNG TECH SY-2030A

Vhodný doplněk drátořezu, který díky systému elektroeroze umožňuje přesné a rychlé vrtání  kalených ocelí a slinutých karbidů. Umožňuje vysoce výkonné vrtání průchozích i slepých otvorů. Velikost stolu 210 × 460 mm, světlost mezi pinolou a stolem pak 200 mm.

Dlouhotočný automat JINNFA JSL-20A

Automatizovaný stroj pro hřídelové třískové obrábění až do průměru 20 mm. V kombinaci s vysokokapacitním podavačem materiálu je ideálním řešením pro sériovou výrobu malých soustružených dílů, jako jsou zálisky, čepy, vložky, jehly apod. Nejčastěji obrábíme mosaz, hliník a železo.

Automatická pračka ELLEGELLE MRO 200

Celonerezová automatická pračka je vhodná na odstranění třísek, olejových mastnot a dalších nečistot. S vysokou efektivitou čistí kovové i nekovové (mosaz, hliník atd.) výrobky malých rozměrů a všech geometrických tvarů. V jednom pracovním cyklu dokáže vyprat až 60 kg výrobků.

Výstředníkové lisy ŠMERAL LEN 40C a LEU 100A

Veteráni našeho strojového parku. Díky našim pracovníkům a servisnímu partnerovi však stále v perfektním stavu, a tudíž připraveni na velkosériovou produkci kovových dílů na tvářecích a stříhacích nástrojích.

NAŠE DALŠÍ VYBAVENÍ

Hrotový soustruh TOS SV 16 RA • Hydraulická ohýbačka plechu XONM 2000 • Hydraulické nůžky NTC 2500 • Komorová kalící pec LAC PKE18/12R • Ultrazvuková čistička Neyson 200 • Tvrdoměr HR-150A Rockwell • Pískovací box SBC 350 • Pásová pila • Sloupová vrtačka • Horizontální bruska

NAŠE REFERENCE

ENERGETIKA, PLASTIKÁŘSTVÍ, STAVEBNICTVÍ, … Naše kovové výrobky jdou napříč  širokým spektrem oborů. Uspokojujeme objednávky zákazníků působících například v energetice či nábytkářství. Produkty z dlouhotočného automatu najdou své uplatnění při lisování termoplastů nebo termosetů. V oblasti vybavení provozu spolupracujeme i se společností zabývající se automobilovým průmyslem. Schodiště a zábradlí jsou využívány ve stavebnictví.

Metody svařování: MMA, TIG, MIG/MAG, svařování a řezání plamenem, pájení natvrdo mosazí.

Sériová výroba kovových dílů pro výrobky našich klientů.

Výroba přesných nástrojů a výrobních přípravků.

Hliníkové svařence pro energetický průmysl.

Máte konkrétní zadání nebo dotaz? Chcete nezávaznou nabídku?

DEJTE NÁM NA SEBE KONTAKT, OZVEME SE VÁM.

KONTAKT

H2P Bohemia s. r. o.
Štítov 6, 338 43 Štítov

info@h2p-bohemia.cz

+420 727 892 821

Rychlý vzkaz: